Sazinies ar mums
woodandstone@inbox.lv

Par Mums

Mūsu firmas darbinieki vienmēr priecājas par jaunu tikšanos ar jums.
Iepazīstoties ar mūsu produkciju jāatceras dabīga akmens vēsture. Akmeni izmantoja jau gadsimtiem sen, to izmantoja gan Ēģiptes piramīdās gan Itālijas, Vācija, Krievijas piļu celtniecibā.

Vēl šobaltdien akmeni izmanto kā pamatmateriālu un kā interjera papildinājumu. Veido gan trepes un terase, galdus un to virsmas, vāzes un skulptūras...
Dabīga granīta unikalitāte slēpjas tajā, ka šis celtniecības materiāls apvieno augsti dekoratīvas ipašības, pašas dabas radītu dažādu krāsu un toņu kombināciju un lieliskus fizikālos raksturlielumus: ugunsizturību, salizturību, zemu dilstamības koeficientu un augstu izturīgumu.

Mūsu firmā darbojas profesionāli akmeņkaļi, kas ir apguvuši jaunākās tehnaloģijas strādājot ar CNC mašinām, bet taipat laikā nenoniecina veco darba stilu, kad jāizmanto roku darbs, kas ir inviduāls katram meistarm un līdzarto rodas unikāli darbi.
Esam ieguvuši lielu pieredzi akmens apstrādē, radījuši savu tehnisko bāzi. Mēs garantējam darba termiņus un kvalitāti, pastavīgi pilnveidojam savas iespējas un zinašanas.

SIA "Koks un Akmens"